پسوریازیس

پسوریازیس (Psoriasis) صدفک یا داءالصدف بیماری پوستی مزمن است که کژنه های قرمز پوست ریزه خارش دار در پوست سر و آرنج و ساعد و زانو و ساق دستهای و سایر بخشهای بدن ایجاد می گردد.

این بیماری را می توان افزایش بیش از حد سلول های پوستی  از میزان ریختن آنها دانست. این بیماری گاهی ایجاد پوسته های نقره ای رنگ پولکی مانند در سر و زانوها و آرنج یا در بدن می کند.


به طور معمول سلولهای پوستی بعد از یک ماه بالغ شده و میرویند. در عارضه بیماری پسوریازیس بلوغ سلولها پوستی سرعت می Coinstar agent گیرند و فقط سه الی چهار روز طول می کشند تا رشد کنند. از آنجا که لایه زیرین سلولهای پوستی زودتر از حالت طبیعی تقسیم می شوند، سلول های مرده در پوست ضخیم تر روی خارجی ترین لایه پوست جمع می شوند.

درمان:

برای از بین بردن این ضایع های پوستی اول باید خلط غالب را پاک کرد سپس از داروهای مژثر و آزمایش شده موسسه جهت درمان قطعی اقدام کنید.

داروهای گیاهی مؤثر و آزمایش شده موسسه جهت درمان قطعی بیماری پسوریازیس و اگزمای تر استفاده کنید.

در تمامی مراحل درمان برای تعادل مزاج بهتر است داروهای ترکیبی ( منضج ) و داروهای مکمل گیاهی مؤثر و آزمایش شده جهت درمان قطعی تمام بیماریهای معرفی شده ما را دریافت کنید.

عزیزان می توانید از ( طب سنتي، گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، گیاه درمانی، طب گیاهی، طب مکمل، زيبايي پوست، حجامت، زالو درماني، درمان بيماري، نسخه های گیاهی، درد مفاصل، دیسک کمر، سردرد، میگرون، سرگیجه، اضطراب ) بهرمند شوید.