تب یونجه آتو پیک

تب یونجه

این بیماری نوعی آماس مخاطی است و علائمی چون عطسه فراوان، آبریزش از بینی و احتقان بینی که معمولاً با ورم پلک چشم و حلق همراه است، این عارضه گاهی در فصول معینی از سال پیدا شده و زمانی دائمی می باشد.

تب یونجه که نوع فصلی رینیت آلرژی می باشد معمولاً در اثر پولنها یا قارچهائی که به وسیله باد در فضا پراکنده می شود به وجود می آید، نوع بهاره این مرض حساسیتی است که در مقابل پولن گیاهی به وجود می آید که این گیاهان حساسیت دهنده عبارتند از: درخت بلوط نارون، افرا، درخت گل و غیره.

نوع تابستانی این مرض بیشتر حساسیت در مقابل پولن علفها، نظیر زنگ گندم و ذرت و برخی کفکها یا اسپورقارچها و غیره است.

نوع پائیزه آن بیشتر در پائیز شدت کرده و مربوط به گیاهانی که برگ ریزی دارند می باشد.

درمان:

دادن داروهای ضد حساسیت، دادن کورتکوستروئیدها بکار بردن ضدهیستامین، تجویز داروهای مقلد سمپاتیک از طریف خوراکی که باعث انقباض عروق و باز شدن مجاری بینی می شود مثل پروپانولامین یا فنیل افرین در بعضی از موارد اترپین می تواند ترشحانت بینی را کم نماید درمان گیاهی این بیماری به زودی در مبحث زکام خواهد آمد.

عزیزان در تمامی مراحل درمان اول تعادل مراج با داروهای ترکیبی مکمل ( منضج ) و داروهای گیاهی مکمل و مؤثر آزمایش شده جهت درمان قطعی تمام بیماریهای معرفی شده ما را دریافت و استفاده کنید.

عزیزان می توانید از طب سنتي، گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، گیاه درمانی، طب گیاهی، طب مکمل، زيبايي پوست، حجامت، زالو درماني، درمان بيماري، نسخه های گیاهی، درد مفاصل، دیسک کمر، سردرد، میگرون، سرگیجه، اضطراب بهرمند شوید.