جنون مانیا

اين بيمارى را جنون سبعى يا جنون درندگان گويند، صاحب اين بيمارى هر چه را ببيند مى شكند، مى زند، پاره مى كند، و مرتبا مى خواهد به اطرافيان حمله ور شود اين بيمارى بيشتر در اثر حالات سوداوى و صفراوى زياد ديده مى شود.
مانيا با حالت سوداوى شديد
پوست لاغر و چسبيده به بدن و پوست تيره رنگ و گرفته و اكثر با حالت خاموشى و ساكت ، اما اگر شروع به سخن كند به زودى دست بردار نيست و مرتبا تكرار مى كند و اگر عصبانى شد ديرتر فرو مى نشيند گاهى به قصد خودكشى كارى را انجام مى دهد.
مانيا با حالت صفراوى شديد
كثرت اضطراب ، سرعت ، شرارت ، و سرعت زوال عقلى يعنى زود عصبانى مى شوند و زود هم فرو مى نشينند، درهمى كلمات ، و زايل شدن عقل ، و كثرت كلام بيهوده از علائم اين مرض است .
درمان :
بر حسب علت مرض درمان را بايستى شروع كرد و بايستى ماءالشعير (آب جو اسلامى ) و محركات قلب و بدن تجويز شود در صورت يبوست مزاج آب تمرهندى آب آلو و شربت نيلوفر به كار مى برند.

نسخه :
داروی ترکیبی آماده جهت درمان جنون مانیا.

در تمامی مراحل درمان برای تعادل مزاج بهتر است داروهای ترکیبی ( منضج ) و داروهای مکمل گیاهی مؤثر و آزمایش شده جهت درمان قطعی تمام بیماریهای معرفی شده ما را دریافت کنید.

عزیزان می توانید از طب سنتي، گیاهان دارویی، داروهای گیاهی، گیاه درمانی، طب گیاهی، طب مکمل، زيبايي پوست، حجامت، زالو درماني، درمان بيماري، نسخه های گیاهی، درد مفاصل، دیسک کمر، سردرد، میگرون، سرگیجه، اضطراب بهرمند شوید.