آب ریزش و عطسه زیاد فصلی

قبلا در باره علت این بیماری در مبحث آلرژک بحث شده است، در اینجا به درمان آن از طریق گیاه درمانی اشاره می شود، لازم به توصیه است که بیماران مبتلا بایستی تا پایان آخرین علائم بیماری درمان را ادامه داده و بیماران زیادی با درمان زیر بهبودی حاصل کرده اند.

درمان:

مرزنجوش 5 گرم چهار قسمت کرده و هر قسمت را در 2 لیوان آب جوشانده صاف نموده در محل خنکی نگهداری کنند روزی شش مرتبه مقداری از آن را استنشاق نمایند ( آب آن را در بینی کشند )

نسخه:

مرزنجوش 20 گرم

بادر نجویه 20 گرم

اسطو خدوس 20 گرم

تخم گیشنیز 5 گرم

مغز ناخنک 10 گرم

گل بنفشه 10 گرم

پرسیاوشان 40 گرم

آویشن شیرازی 5 گرم

بابونه شیرازی 5 گرم

داروهای بالا را پس از نیم کوب کردن 12 قسمت کرده هر قسمت را پس از شستن در یک لیوان آب جوش ریخته و پس از 5 دقیقه جوشانیدن میل نمایند. هنگامی که داروها می جوشد می توان سر را روی بخور آن گرفت و بخور داد.

اگر بیماری آلرژیک یا گریپ فصل سخت باشد بایستی 5 گرم سیاه دانه را نیم کوب کرده در نصف استکان آب جوشانده تا به نصف برسد. سپس آن را صاف کرده و در یک قاشق روغن زیتون تازه بی بو ریخته کمی گرم نمایند تا آبها تبخیر شود سپس 3 مرتبه در روز در بینی بچکانید.

برای استنشاق، آب داروی جوشیده شده که در زیر به آن اشاره شده است مفید است از آن برای غرغره نیز می توان استفاده کرد.

گل بنفشه 10 گرم

بابونه شیرازی 5 گرم

مرزنجوش 10 گرم

این مقدار را در سه نوبت و هر نوبت با یک بطر آب جوشانده شود، سپس سه مرتبه یا بیشتر در بینی بکشید  در عفونت سینوسها نیز این فرمول مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار مؤثر است.

توجه فرمائید:

داروی سینوزیت، همان داروی زکام یا گریپ است، داروی استنشاقی بالا، هنگام استنشاق ( در بینی کشیدن ) همه ی چرکهای سینوسها را به خوبی تخلیه می کند. طرز عمل بدینطریق است که یک قاشق مرباخوری از داروی استنشاق را در 2 لیوان آب کمی جوشانده سپس گرم گرم در بینی بکشند و هوای بینی را خالی کنند، این عمل را سه مرتبه در روز صبح و ظهر و شب ، انجام دهند.

برای رهائی از این رنج از محلول ترکیبی مکمل موسسه حکیم عباس، جهت درمان سینوزیت و انواع آلرژی های فصلی استفاده کنید. (موجود است)

در تمامی مراحل درمان برای تعادل مزاج بهتر است داروهای ترکیبی ( منضج ) و داروهای مکمل گیاهی مؤثر و آزمایش شده جهت درمان قطعی تمام بیماریهای معرفی شده موسسه را دریافت کنید.

عزیزان می توانید از(طب سنتي,طب مکمل,زيبايي پوست,حجامت,زالو درماني,درمان بيماري ها, گیاهان دارویی,مکمل,داروهای گیاهی,نسخه های گیاهی سنتی) بهرمند شوید