فیبروم

فیبروم یا فیبروید(fibroid) یا میوما تومورهای ماهیچه ای هستند که (معمولا) بر روی دیواره رحم رشد می کنند. فیبروم ها تقریباً همیشه خوش خیم (غیرسرطانی) هستند. ممکن است در فردی فقط یک فیبروم وجود داشته باشد و در فرد دیگری تعداد زیادی فیبروم تشکیل شود. فیبروم ها ممکن است به کوچکی یک دانه و به بزرگی یک گریپ فروت باشند. البته در موارد نادر فیبروم ها بسیار بزرگ تر نیز می شوند. پزشکان فیبروم ها را بسته به محل رشد آنها دسته بندی می کنند.

تقریباً بین 20% تا 80%  از زنان تا سن پنجاه سالگی به فیبروم مبتلا می شوند. فیبروم ها اکثراً بین سنین 40 تا 50 سالگی بروز می یابند. در زنانی که هیچ علائمی وجود ندارد، امکان دارد پزشک متخصص هیچ درمانی توصیه نکند. اما در مورد زنانی که فیبروم ایجاد علائم می نماید معمولاً تحمل وضع دشوار خواهد بود.

 

درمان قطعی فیبروم 

از انجایی که در طب سنتی مواد داخل اکثر تومورها و کیست ها از نوع رسوبهای سوداوی و لنفاوی ( بلغم ) می باشند و عاملآنها پایین بودن دفاعیه بدن که منشا آن ناتوانی حمایت کبدی می باشد ( زیرا کبد از طریق خون تمامی بدن را می بیند و نیاز آن را از هر جهت تامین می کند( پس با در نظر گرفتن مزاج غالب فرد بیمار با منضج اقدام به درمان می کنیم و پس از تعادل مزاج دفاعیه بدن بالا رفته و شما میتوانید برای زایل کردن میومها ( فیبروم ) یا انواع کیست ها زیر نظر پزشک متخصص زنان با لوازم مخصوص استریل و سونداژ با وارد شدن به داخل رحم با تزریق اقدام مستقیم به درمان کنید و با داروی مخصوص زایل کننده محیط بیماری را آغشته کرده و با تکرار پس از چند روز میوم ( فیبروم ) یا انواع کیست ها از داخل رحم و جداره آن زایل شده و خارج می گردد بیمار می تواند پس از بیست روز بعد از درمان اقدام به سونوگرافی کرده و می بینید اثری از آنها باقی نمانده برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

 

روش درمان به صورت میولیز و یا ضماد کردن و یا به صورت سونداج

 

 

اثر موضعی داروی گیاهی مورد نظر

اطراف تومور  را پوشانده و با نفوذ خود مانع پراکنده شدن آن می شوند و از طرفی به علت نفوذی که دارد نمی گذارد تغذیه سلولهای میومها و زندگی میکروبها انجام گیرد، در نتیجه محل بیماری زودتر محاصره می شود و چون راه تغذیه بسته می شود و محتوی تومور یا فیبرم و پروستات پژمرده و پلاسیده شده از بین می رود

 

با عوارض کم یا می توان گفت بدون عوارض

 

 

توجه:جهت درمان قطعی فیبروم معرفی شده ما را پس از آزمایش بالینی و تائید سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت می توانید دریافت کنید.

 تائید و ثبت این دارو را در همین سایت اعلام خواهیم کرد

 

در تمامی مراحل درمان برای تعادل مزاج بهتر است داروهای ترکیبی ( منضج ) و داروهای مکمل گیاهی مؤثر و آزمایش شده جهت درمان قطعی تمام بیماریهای معرفی شده دریافت کنید.

عزیزان می توانید( طب سنتي, طب گیاهی, طب مکمل, زيبايي پوست, حجامت, زالو درماني, درمان بيماري, گیاهان دارویی, داروهای گیاهی, نسخه های گیاهی, درد مفاصل, دیسک ) بهرمند شوید